KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 10291252

nr 1029 1252

Harald Sallberg

(1895-1963), Sverige

Akvarell, Harald Sallberg (1895-1963), Kust, signerad, 29x40

Utrop:

800 kr

Såld:

400 kr

måndag 4 april 2016
kl 18:24:18

Harald Sallberg

Läs mer om Harald Sallberg